Stakelogic

Dibināts 2015. gadā, Stakelogic – pavisam jauns spēļu automātu ražotājs kļuvis par iespaidīgu spēku online azartspēļu nozarē un, ja vien neesi pilnīgs iesācējs online spēļu automātu spēlēšanā, tad pastāv liela iespēja, ka esi jau izbaudījis vairākus Stakelogic spēļu automātus. Tas iespējams tikai tāpēc, ka pēdējo gado laikā Stakelogic ir krasi paplašinājis savu online spēļu katalogu un var lepoties ar vairāk nekā 100 modernākajiem 3D video spēļu automatātiem, kas pieejami gan uz datora, gan uz jebkuras viedierīces.

Kas tad īsti ir ražotāja noslēpums?

Drīz pēc uzņēmuma dibināšanas, Stakelogic iegādājās azartspēļu giganta Novomatic meitas uzņēmums, kas arī nodarbojas ar online spēļu automātu radīšanu – Greentube. Tādējādi Stakelogic izdevās iegūt uzmanību un visus nepieciešamos resursus, lai ar savām kvalitatīvājam spēlēm maksimāli ātri iekarotu tirgu.

Nav atrastas spēles

Stakelogic spēļu automāti

Kā spēļu ražotājs, kurš sāka radīt online spēles vēl tikai tad, kad mobilais azartspēļu tirgus vēl tikai attīstījās, Stakelogic koncentrējas uz vizuāli perfektām mobilo ierīču spēlēm. Ar profesionālu grafisko dizainu komandu, Stakelogic burtiski atdzīvināja spēļu automātu pasaule ar S

Candyways Bonanza 2 Megaways spēļu automāts

lots 360 Degree tehnoloģiju, kas nodrošina spēlētājiem unikālu spēlēšanas pieredzi, kurā iespējams izbaudīt spēļu automātus 360 grādu perspektīvā, nevis 2D ekrānā, kā tas ir ierasts klasiskajos slotos. Izmantojot šo tehnoloģiju Stakelogic izdevies padarīt spēļu automātus daudz izteiktākus un iespaidīgākus.

Protams vizuālā prezentācija ir svarīga, taču profesioālus spēlētājus neiepriecināsi tikai ar bildi – svarīgs ir katra spēļu automāta izmaksu potenciāls. Stakelogik šajā ziņā neatpaliek un vidēji savos online spēļu automātos piedāvā atdeves procentu (RTP) virs industrijas vidējā 96%, turklāt, piedāvājot maksimālos laimestsu, kas tik tiešām varētu izmainīt Tavu dzīvi. Pat neciālākis Stakelogic spēļu automāts var piedāvāt maksimālo laimestu, kas būtu vairākas tūkstots reizes lielākas par 

Freaky Friday Fixed Symbols spēļu automāts

grieziena likmi.

Spēļu katalogs nesastāv tikai no 5 ruļļu un trīs līniju spēļu automātiem. Uzņēmums ievēro daudzveidību un starp spēlēm atradīsi gan četru ruļļu, gan arī pat sešu ruļļu spēļu automātus. Klasisko vērtību cienītāji varēs arī izbaudīt nostaļģiskās trīs ruļļu spēles, kā piemēram Ultra Joker, savukārt jaunās paaudzes spēlētāji noteikti novērtēs Megaways spēļu katalogu.

Savos spēļu automātos, izmanto nevien radošākās bonusa iespējas, bet arī vispieprasītākās, kas pieejamas gandrīz jebkurā citā spēļu automātā. Spēlēs pieejami gan WILD aizstājējsimboli, SCATTER izkaisītājsimboli, bezriska griezieni, laimesta reizinātāji. Par laimestiem parūpēsies ne tikai izmaksu līnijus, bet arī simbolu kopu laimesti.

Stakelogic spēļu automāti

Biežāk uzdotākie jautājumi par spēļu automātiem.

Vai Stakelogic spēļu automāti ir pieejami arī Latvijā?

Jā! Ražotās spēles pieejamas arī visiem Latvijas spēlētājiem tikai Latvijā licencētajos online kazino.

Kādas spēles piedāvā ražotājs?

Stakelogic ir izveidojis galda spēļu klāstu, taču uzņēmums ir vairāk pazīstams ar tā kvalitatīvo spēļu automātu piedāvājumu, turklāt tā klāsts tiek regulāri papildināts ar aizvien jaunām spēlēm.

Cik spēļu automātu piedāvā Stakelogic?

Uzņēmums ir izveidojis jau vairāk par 100 krāsainiem un aizraujošiem online spēļu automātiem.

Vai spēļu automātus iespējams spēlēt arī mobilajā telefonā?

Droši! Stakelogic spēles ir pavisam jaunas un svaigas un tās ir izveidotas uz HTML5 bāzes, kas ļauj ikkatru spēļu automātu spēlēt vairākās platformās, darot to vienkārši internetā.

Top bonusi