Cloud Quest

Play’n GO spēļu automātā CloudQuest, kas ir spēļu mīļotāju video spēļu automāts, debesis ir neierobežotas.

Paaugstināšanās vēl nekad nav bijusi tik ienesīga! Savienojiet trīs vai vairāk vienādus simbolus pa jebkuru diagonālo, horizontālo vai vertikālo līniju 5 x 5 režģī, lai vinnētu. Uzvarētāju kombināciju simboli tiek izdzēsti, ļaujot kolonnās palikušajiem simboliem nokļūt savās vietās un sniegt jums jaunas iespējas laimēt. Ja jums izdosies notīrīt visus 25 simbolus režģī, karaliste jūs apbalvos ar īpašu džekpota balvu.

Spēlē Cloud Quest šajos kazino:

Katrā laimestu trijniekā vidējo simbolu aizstāj savvaļas simbols, lai jums būtu lielākas izredzes izveidot vairāk laimestu kombināciju. Atsevišķi laimesti var aktivizēt vienu vai vairākas Super Power rata daļas. Ja riņķojoša gaisma nostājas uz aktivizētās riteņa daļas, jūs vinnēsiet bezmaksas atkārtotu griezienu, vienlaikus apveltīts ar īpašu spēku! Neviens karavīrs nevar pretoties spēcīgiem wilds, super scatter vai balvām, kuru vērtība piecas reizes pārsniedz parasto summu.

Aktivizējiet aizraujošo bonusa kārtu, lai izbaudītu līdz pat 20 bonusa griezieniem klasiskajā spēļu automātā, cīnoties ar mežonīgiem briesmoņiem līdz pat piecos dažādos posmos. Balvas par bonusa raundā gūtajām kombināciju kombinācijām tiek reizinātas ar koeficientu, kas vienāds ar sasniegto posmu! Par zvēru nogalināšanu visos piecos posmos vinnējiet 100 reizes lielāku likmi. Jūs vinnēsiet arī trīskāršu savu kopējo likmi par visiem neizmantotajiem bonusa griezieniem, kad būsiet uzvarētājs.

Cloud Quest spēlē katram griezienam ir sudraba maliņa!

Spēles, kas ir līdzīgas Cloud Quest

Cloud Quest bonusi un piedāvājumi