Kombinētās sporta likmes

Kombinācijas vai akumulatora likmes: Kas tas īsti ir un kā tas strādā? Vienkārša sporta likme ir tāda likme, kuru Tu veic uz vienu notikumu. Laimesta gadījumā Tava veiktā likme tiek sareizināta ar notikuma koeficientu un Tu saņem laimestu. Vienkārši? Protams, bet ar kombinētajām likmēm ir savādāk. Kombinētā likme jeb kombinācija ir likme, kas sastāv no vairākām vienkāršām likmēm t.i, ja esi pārliecināts par vairāku spēļu iznākumu vai izklaides pēc gribi uzlikt uz vairākiem notikumiem likmi, tad veic kombinēto likmi. Lai gūtu laimestu no kombinētās likmes, VISIEM kombinētās likmes notikumiem ir jālaimē, ja zaudēs kaut viens sporta notikums, Tava likme būs zaudēta.

Ņemsim par piemēru vairāku spēļu piedāvājumu:

KombinācijaLikmeKoeficients
1. notikumsManchester United uzvarēs Liverpool1.5
2. notikumsLeicester uzvarēs Swansea1.35
3. notikumsTottenham Hotspur uzvarēs Arsenal1.6
4. notikumsChelsea neizšķirts ar Everton1.9
5. notikumsManchester City uzvarēs West Ham3.5

Kā aprēķinat kombinētās likmes koeficientu?

Pārsvarā visos sporta totalizatoros kupons jau pats automātiski aprēķina gala koeficientu kombinētajai likmei, taču, ja vēlies jau saprast, kāds ir kopējais notikumu koeficients vēl pirms esi ievadījis likmes, tad vienkārši jāsareizina šo notikumu koeficientu.

Dotās tabulas gala koeficients ir: 1.5 * 1.35 * 1.9 * 3.50=21.55.

Ja veiksi 20 EUR likmi uz šo kombināciju, tad laimesta gadījumā, ja visi notikumi laimēs, saņemsi 431 EUR (21.55 * 20 EUR). Atceries, ka visiem notikumiem obligāti jālaimē un vari kombinācijas veikt ar jebkuriem sporta veida un sporta likmju piedāvājumiem, piem. Esporta spēles handikaps + futbola stūra sitiena skaits utt. ko vien sirds kāro.

Kā veikt kombinētās sporta likmes?

Kombinēto likmi veikt ir ļoti vienkārši, tas ir tāpat kā veikt parastu vienkāršu likmi, tikai pēc vienas likmes uzlikšanas, turpini pievienot notikumus un tie automātiski tiks pievienoti kuponam, kurš jau kļūs par kombinētās likmes kuponu.

Padomi pirms veic kombinētās sporta likmes.

  • Netaisi masīvas kombinācijas, jo tas ir tieši tas, ko bukmeikeri gaida. Neiekrīti kārdinājumā uz lielo koeficientu, kad saliec desmit spēles uz futbola komandu uzvarām, pavisam aizmirstot par neizšķirta iespēju.
  • Liec uz komandām, nevis uz koeficientiem. Neliec likmi tikai tāpēc, ja koeficients saka priekšā, kurš ir izteikts favorīts. Fokusējies uz komandu.
  • Izpēti bonusus. Interneta totalizatori bieži piedāvā dažādus bonusus saistībā ar kombinētajām likmēm. Biežāk tās ir procentuālās piemaksas, kad bukmeikeri pie uzvarētas kombinācijas piemaksā kādu procentu.

Izlaidei nedaudz vairākas kombinēto likmju stratēģijas.

  • Randiņš? Kopā ar mīļoto partneri izvēlaties katrs savu likmi un saliekat kopā kombinācijā, uzliekat 20 EUR un uzvaras gadījumā aizejat vakariņās.
  • Briesmīgais trijnieks. No savas mīļākās līgas, izvēlies sezonas trīs sliktākās komandas. Iespējams likme zaudēs, bet iespējams uzvaras gadījumā tiksi pie milzīga laimesta.
  • Fantastiskais četrnieks. Uzlūdz pie sevis trīs savus draugus un pasaki, lai katrs paņem 25 EUR. Kopīgi veicat 100 EUR likmi uz katra mīļāko komandas uzvaru. 100 EUR likme garantēs labu laimstu, izņemot, ja tieši tava komanda izgāzīs likmi.
  • Naivais piecinieks. Uzprasi pieciem cilvēkiem, kuri vispār neko nesaprot no sporta, kas uzvarēs nedēļas nogalē. Uz šo piecu notikumu iznākumu arī veic likmi. Laimesta gadījumā neinformē viņus.
  • Sadistiskais sešinieks. Veic sešu notikumu likmi, taču tam jāsastāv tikai no Āzijas handikapa uz izteiktiem favorītiem.
  • Septītās debesis. Veic septiņu notikumu kombināciju uz to komandu uzvarām, kas ir lielāko TOP līgu (Premjerlīga, Bundeslīga, A Sērija, La Līga, Ligue 1, Eredīvzija un Primeira) septītajā vietā sezonas tabulā.
  • Nīstais astotnieks. Veic kombinēto likmi uz astoņiem notkumiem, uz savu nemīļāko komandu zaudējumiem. Šajā gadījumā gūsi prieku ne tikai no laimesta, bet no komandu zaudējiem.

Top bonusi

Top casinos in Latvija