Pafbet Payback Bonuss

Izglāb situāciju ar Pafbet Payback! Ja esi zaudējis savu Pafbet sporta likmi papildlaikā, soda sitienos vai taibreaikā, tad Pafbet Tev atmaksās zaudējumus! Vai Tev ir bijis tā, ka esi veicis sporta likmi un visu spēli esi bijis jau uzvarētāja lomā, taču pēkšņi papildaikā mainās spēles rezultāts un nu jau esi zaudējis savu likmi Pafbet Tev piedāvā izvairīties no šādām nelāgām situācijām ar Pafbet Payback Bonuss. Ja būsi zaudējis likmi papildlaikā, soda metienu sērijās, vai izšķirošā seta taibreikā, tad saņemsi atpakaļ savu likmi.

Futbola Pafbet Payback Bonuss

Ja esi veicis likmi uz futbola 3-way piedāvājumu “1×2” (Pilnais laiks) un spēles vārti, kas izšķir rezultātu un Tavu likmi tiek gūti papildlaikā, tad saņemsi likmes 100% atmaksu!

Basketbola Payback

Ja esi veicis likmi uz spēles uzvarētāju likmes piedāvājumā Spēle (Ieskaitot papildlaiku) un Tava likme zaudē papildlaikā, tad saņemsi likmes 100% atmaksu!

• NBA
  • ACB (Spānijas Līga)
  • EstLat BL (Igaunijas-Latvijas Basketbola Līga)

Hokeja Payback

Ja esi veicis likmi uz spēles uzvarētāju likmes piedāvājumā “ieskaitot papildlaiku un soda metienu sēriju”, tad Pafbet atmaksās Tavu likmi, ja spēles rezltāts tiks noteikts soda metienu sērijā!

• NHL (Nacionālā Hokeja Līga)
  • KHL (Kontinentālā Hokeja Līga)
  • SHL (Zviedrijas Hokeja Līga)

Tenisa Payback

Ja esi veicis likmi uz (12) piedāvājumu, uz spēles uzvarētāju un zaudē un rezultāts tiek noteikts izšķirošā seta taibreikā, Pafbet atmaksās Tavu likmi.

Ar Līgām, kur kvalificējas šī akcija, vari iepazīties Pafbet.lv mājaslapas Sporta piedāvājumu sadaļā.

• Pafbet Payback atmaksa ir pieejama tikai pirmsspēles jeb pre-match likmēm;
  • akcijai kvalifcējas tikai zaudētas likmes;
  • bonusa zaudējumu atmaksai kvalificējas likmes līdz 50 EUR;
  • zaudējumu atmaksu saņemsi 48h laikā pēc spēles beigām.

Atbildīgas azartspēles

Uzmanību – azartspēles var izraisīt atkarību! Spēlēšana var būt gan izklaidējoša, gan izdevīga. Tomēr Tu nevari vienmēr uzvarēt. Spēlē atbildīgiZaudēšana ir daļa no spēles, un Tev ir jābūt tam gatavam.

Uzzini pirmais, kas interesants noticis Latvijas kazino pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā @kazinolatvija