Coin Quest 2

Coin Quest 2 ir populārās spēles turpinājums, kas tika izlaists šī gada sākumā, palielinot bonusu biežumu. Coin Quest 2 no Slotmill ir klastera spēļu automāts ar unikālu Coin Cluster® preču zīmi. Spēle ir uzlabota, un tajā ir divas bonusa funkcijas – bezmaksas griezieni un super bezmaksas griezieni. Arī simbolu režģis ir palielināts līdz 6×6, un papildu pastiprinājuma simboli, tostarp savvaļas simboli, monētas un transformācijas simboli, garantē spēlētājam lielisku pieredzi un uztraukumu.

Spēlē Coin Quest 2 šajos kazino:

Coin Quest 2 ir turpinājums mūsu līdz šim populārākajai spēlei, kas tika izdota šī gada sākumā, un mēs atkal esam ņēmuši vērā spēlētāju atsauksmes, piemēram, palielinot bonusu biežumu.

Tāpat kā tās priekšgājējs, Coin Quest 2 ir klastera spēļu automāts ar mūsu unikālo un preču zīmola Coin Cluster® funkciju. Spēle ir uzlabota, un tajā ir divas bonusa funkcijas – bezmaksas griezieni un super bezmaksas griezieni. Simbolu režģis ir palielināts līdz 6×6, un pievienotie papildu simboli, tostarp Wilds, Coins un Transform simboli, garantē lielisku spēlētāju pieredzi un uztraukumu.

Ar Coin Quest 2 mēs ieviešam Gamble funkciju Fast Track, ar kuru spēlētāji var spēlēt par Super bonusu par zemāku cenu. RTP ir noteikts 96,18%, un maksimālais laimests ir 15 000 reižu lielāks par likmi.

Reaģējot uz mainīgajām spēlētāju vēlmēm attiecībā uz spēlēšanu, Slotmill spēlēs ir integrētas divas uztraukumu palielinošas funkcijas: “Burst Mode” un “Fast Track”. Burst Mode ir uzlabota automātiskā spēle ar divu spēļu raundu izspēlēšanu sekundē, bet Fast Track piedāvā spēlētājiem iespēju tieši iesaistīties spēļu bonusa funkcijās. Gan Burst Mode, gan Fast Track ir izrādījušies ļoti populāri spēlētāju vidū.

Spēles, kas ir līdzīgas Coin Quest 2

Coin Quest 2 bonusi un piedāvājumi