Svētdienas naudas atmaksa

Svētdienas naudas atmaksa Klondaika.lv kazino

Katru svētdienu spēlē jebkuras kazino spēles, liec likmes sporta totalizatorā vai izvēlies Live kazino un ja veiksme nebūs Tavā pusē nākamajā dienā saņem naudas atmaksu līdz 100€ (10% naudas atmaksa līdz 100€ dienā). Klondaika Kazino svētdienas naudas atmaksa.

Kā saņemt svētdienas naudas atmaksa?

• Spēlē Klondaika kazino
    Spēlē jebkuras kazino spēles, liec likmes sporta totalizatorā vai liec likmes live kazino
  • 10% naudas atmaksa
    10% naudas atmaksa līdz 100€ dienā
  • Katru svētdienu
    Piedāvājumam var kvalificēties katru svētdienu, 10% naudas atmaksa tiek apreķināta no negatīva dienas kopējā rezultāta visos kazino, live kazino un totalizātora produktos kopā

100 bezriska griezienus un 100€ kazino bonusu.

Apmeklēt kazino

Svētdienas naudas atmaksas noteikumi

Piedāvājums ir spēkā katru svētdienu no 08:00 līdz 23:59. Lai aktivizētu īpašo piedāvājumu, nav nepieciešams ievadīt kodu, ir tikai jāspēlē akcijas perioda laikā Klondaika.lv interneta kazino. 10% naudas atmaksa tiek apreķināta no negatīva dienas kopējā rezultāta visos kazino, live kazino un totalizātora produktos kopā. Neto zaudējumu aprēķinā tiek skaitīti tikai perioda laikā aprēķinātie likmju kuponi. Sporta likmju kuponi, kuri ir izmaksāti, izmantojot Cash Out opciju, tiek skaitīti kā aprēķināti un kvalificējas naudas atmaksai.

Dienas rezultāts tiek aprēķināts summējot visu griezienu, spēļu un likmju laimestus un atņemot kopējo veikto likmju apgrozījumu

Naudas atmaksas piemērs:

Dienas beigās, spēlētāja neto zaudējumi ir 100€. Nākamās dienas sākumā, spēlētājs savā kontā saņems 10€, kas ir 10% no spēlētāja neto zaudētās summas akcijas perioda ietvaros Dienas beigās, spēlētāja laimests ir 60€. Spēlētājs nekvalificējas naudas atmaksai, jo spēlētājam nav zaudējumu

Naudas atmaksa tiek ieskaitīta klienta spēļu kontā 2 stundu laikā pēc piedāvājuma perioda beigām.

Klients piedāvājumu var izmantot tikai vienu reizi. No viena konta, vienas IP adreses vai mājsaimniecības piedāvājumu var izmantot tikai vienu reizi. Kazino klients nevar piedalīties piedāvājumā, ja tam ir aktīvs kāds cits naudas atmaksas kazino piedāvājums.

Minimālā naudas atmaksā šī piedāvājuma ietvaros ir 1€. Maksimālā naudas atmaksa dienas ietvaros ir 100.00€

Atbildīgas azartspēles

Uzmanību – azartspēles var izraisīt atkarību! Spēlēšana var būt gan izklaidējoša, gan izdevīga. Tomēr Tu nevari vienmēr uzvarēt. Zaudēšana ir daļa no spēles, un Tev ir jābūt tam gatavam.

Uzzini pirmais, kas interesants noticis Latvijas kazino pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā @kazinolatvija